Domů > Archiv pro Nadační novinky

54. paruka předána

2. května 2018 Paruku na míru v trendy ombré provedení nyní vlastní i paní Karolína, sympatická čerstvá maminka, která bojuje s celkovou alopecií již od svých 14 let. Celý příběh si můžete přečíst ZDE.

Předali jsme 53. paruku

2. května 2018 Ztrátu vlasů způsobuje vedle alopecie a podstoupené chemoterapie také řada autoimunitních onemocnění. Toto je také případ paní Jany, která o své vlasy přišla zhruba před deseti lety. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci a přejeme mnoho sil! Více...

52. paruka předána

20. dubna 2018 Paní Mária o své vlasy přišla již v útlém dětství, paruka je pro ní tedy nezbytností již několik let. Jsme velice rádi, že jsme mohli pomoci! Na fotografie z předání se můžete podívat přímo ZDE.

Předali jsme 51. paruku

Slečna Aneta přišla o své vlasy kvůli alopecii již ve věku devíti let. Vlasy jí bohužel nikdy nedorostly. Jelikož jsme se ale i s ní setkali na hromadném předání paruk v Salonu Michala Zapoměla, odnesla si i ona krásnou...

50. paruka předána

Známe majitelku naší krásné jubilejní 50. paruky! Je jí paní Barbara, která o své vlasy přišla v důsledku alopecie. Určitě se podívejte na fotografie z předání, naleznete je v jejím PŘÍBĚHU.

Předali jsme 49. paruku

Majitelkou krásné paruky v přirozeném blond odstínu je nyní slečna Bára, která také dorazila na společné setkání v Salonu Michala Zapoměla, kde proběho hromadné předání paruk. Na výsledné fotografie se můžete podívat ZDE.

48. paruka předána

Paní Evu potkal nelehký osud. O své vlasy přišla již ve věku dvanácti let. Neváhali jsme proto, a jakmile to bylo možné, paruku na míru jsme pro ni připravili. Na výsledek se můžete podívat přímo TADY.