Domů > Archiv pro Nadační novinky

Předali jsme 63. paruku

30. ledna 2019 Náš Nadační fond Daruj vlasy předal již 63. paruku. Její majitelkou se stala paní Alena a k předání došlo v našem partnerském salonu ProfiBeauty v Praze. Na fotografie se můžete podívat přímo ZDE. Již tento týden nás čeká...

60. paruka předána

20. prosince 2018 Náš Nadační fond Daruj vlasy předal již 60. paruku v pořadí! Mnohokrát děkujeme všem, díky jsme schopni v této činnosti stále pokračovat. A jak naše další paruka milé paní Jitce sluší? Podívejte se sami přímo ZDE.

Předali jsme 59. paruku

20. prosince 2018 Za milé setkání bychom chtěli poděkovat i paní Dagmar, která nás na velkém vánočním předávání paruk nabila spoustou pozitivní energie. Věříme, že jsme ji i my potěšili krásnou parukou na míru. Na fotografie z dne předávání paruky...

58. paruka předána

20. prosince 2018 Paruku dle svých představ nyní vlastní i paní Žaneta. Děkujeme vám, naši dárci, že jsme i díky vám byli schopni obdarovat další skvělou ženu krásnou parukou na míru. Na fotografie finální proměny se můžete podívat ZDE.

Předali jsme 57. paruku

20. prosince 2018 Náš Nadační fond Daruj vlasy předal již 57. paruku! Jejím vlastníkem je milá paní Martina. I ona se dostavila na hromadné předávání paruk, které proběhlo v Salonu ProfiBeauty. Na fotografie z tohoto dne se můžete podívat ZDE. 

54. paruka předána

2. května 2018 Paruku na míru v trendy ombré provedení nyní vlastní i paní Karolína, sympatická čerstvá maminka, která bojuje s celkovou alopecií již od svých 14 let. Celý příběh si můžete přečíst ZDE.