Home > Aukce copů

Nadační fond Daruj vlasy můžete rovněž podpořit tím, že se zapojíte do veřejných dražeb vlasů. V těchto aukcích budou draženy darované copy, které čas od času vybereme jako vyjímečně krásné a opravdu hodnotné copy. Při příjmu copu totiž každý cop měříme, vážíme a naceňujeme, čím delší cop je, tím vyšší hodnotu má, takže hned při přijetí zhodnotíme využití každého copu (zda poslouží "pouze" na paruku nebo naopak přinese vysokou částku díky zájmu k prodlužování vlasů). Již několikrát nás oslovil někdo z řad kadeřníků, zda by si od nás nemohl odkoupit vlasy. Vlasy od našich dárců jsou totiž spolehlivý materiál pro prodlužování vlasů, na rozdíl mnohých prodejců vlasů. Kadeřníci, kteří prodlužují vlasy, o tom ví své. Prodejci s vlasy často lidské vlasy kombinují například s umělými vlasy apod. Tyto vlasy jsou následně v prodlužování vlasů velmi problematické, protože po pár týdnech nošení jsou znatelně poničené na rozdíl od těch pravých lidských. A to nemluvíme o barvení, kdy pak umělé vlasy chytají zcela jiných odstíny. Takže se nedá divit, že pak chtějí majitelé salonů prodlužující vlasy copy odkoupit od nás, že chtějí vlasy přímo od českých dárců. Jenže nadační fond nefunguje jako prodejce vlasů, takže jsme doposud tyto žadetele odmítali. 

Nicméně o některých copech, které měřily více jak 50 cm jsme věděli, že za ně by kdejaký kadeřník trhal ruce, a tak jsme je zkoušeli dražit. Dražbu jsme realizovali přes facebook, ale bohužel výsledek nebyl takový, jaký jsme očekávali. Dražba nám brala spoustu času, protože jsme museli nějaký cop vybrat, nafotit ho, vytvořit příspěvek, sledovat příhozy, pak cop odeslat… V tom horším případě, kdy byly ceny podhodnocené, jsme spolu s ProfiBeauty přihazovali vyšší částky, aby cop získal aspoň jeho základní cenu. Takto jsme vydražili 6 copů a s dražbou jsme skončili. Ale nyní máme chuť jít do dražby znovu. A tentokrát ji uděláme veřejně a profesionálně!

Jak bude aukce probíhat?

  • čas od času, když obdržíme velmi cenný kousek, tak vyhlásíme veřejnou aukci
  • aukce se uskuteční v salonu ProfiBeauty, který nám propůjčuje prostory
  • aukce se budou moci zúčastnit pouze registrovaní zájemci
  • registrace lze provést přes online registraci níže
  • na registrovaný email vám budeme zasílat pozvánky s termíny aukcí
  • každý aukční cop bude začínat na základní částce a získá ho ten, kdo za něj nabídne nejvyšší sumu
  • částku za cop uhradí na veřejný transparentní účet

Co od aukce očekáváme?

Že za cop obdržíme na konto nadačního fondu velmi pěknou částku, která bude cca 2x vyšší (ne-li více) než se pohybují běžné výkupní ceny. Proč? To je jednoduchá odpověď. Protože díky tomuto copu bude moci být zadotována paruka! Aukční copy mají obrovskou hodnotu – jsou to 100 % lidské vlasy, jsou to 100 % pravé středoevropské vlasy, jsou srovnané ve směru růstu, většinou jsou nebarvené! – všechny tyto artefekty nejsou u prodejců vlasů zdaleka samozřejmé – a navíc tyto vlasy s sebou nesou poselství – pomáhat druhým! Byly darovány za účelem pomoci druhým! Daroval je někdo s čistým srdcem, který se možná vzdal své chlouby se slzami v očích, ale těšila ho ta představa, že jeho vlasy rozzáří oči někoho, kdo trpí. Proto očekáváme, že tyto vlasy nezůstanou na částce, která je běžná, tyto vlasy mají nadhodnotu a potěší tolik lidí najednou. Pojďte pomáhat s námi.

 

REGISTRACE NA AUKCI

Jméno salonu *

Váš email *

Majitel *

Ulice, PSČ, město *

Telefon *

webové stránky / facebookový profil *

Použitím tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

[recaptcha]

* Povinný údaj