Home > Napsali o nás > Dárcovská výzva #ProJitku

18. července 2018

Rádi bychom s vámi dnes sdíleli jeden příběh – vlastně dva. Ten první se týká statečné bojovnice, paní Jitky, která je našemu srdci extrémně blízká, jelikož jsme ji znali osobně. Po neuvěřitelně náročném boji s rakovinou této nemoci v březnu tohoto roku ale bohužel podlehla. Ačkoli "podlehla" není rozhodně správné slovo, Jitka se nevzdala do poslední chvíle a ještě zvládla dodávat pozitivní energii lidem kolem sebe. 
Druhý příběh se týká paní Šárky Černé, která patřila k nejbližším Jitčiným kamarádkám. Před čtyřmi lety, kdy Jitčin boj s rakovinou začal, se místo ní zúčastnila Oetztaler Radmarathonu, a tato událost tak dala za vznik krásné myšlence, o kterou bychom se s vámi dnes chtěli podělit.

Šárka se letos rozhodla jet Oetztaler znovu a věnovat tuto cyklistickou výzvu jak Jitčině památce, tak i další dobré věci – našemu Nadačnímu fondu. Vznikla tak dárcovská výzva, do které se můžete zapojit i vy, a to finanční podporou tohoto projektu. 
Učinit tak můžete snadno přímo zde:
https://www.darujme.cz/vyzva/1200569#vyzva

Svým darem podpoříte náš Nadační fond, Šárku samotnou, ale zároveň uctíte Jitčinu památku. Věřte, že šlo o báječnou ženu, která nám byla ohromnou podporou až do konce. Děkujeme Šárce za nádherné gesto a zároveň děkujeme i všem z vás, kteří se do výzvy zapojí.