Home > Napsali o nás > Daruj vlasy x Pantene – kampaň v čele s Monikou Bagárovou je zpět!

16. dubna 2019

Po roce jsme se opět spojili se značkou Pantene a znovu rozjíždíme kampaň s názvem Silná a krásná. Patronkou tohoto ročníku se stala půvabná a velice milá Monika Bagárová, která si styling a předání našich paruk vyzkoušela na vlastní kůži.

Vše jsme zahájili včera v našem partnerkém salonu Hugo Expert v Praze, kam se kromě Moniky Bagárové dostavila například i nádherná Nikol Švantnerová. Lepší zahájení jsme si ani nemohli přát.

Hlavní myšlenkou projektu je opět pomoc dámám s onkologickým onemocněním, a to prostřednictvím paruk, které pro ně zdarma náš nadační fond připraví. Pomáhat ale nebudou jen darované vlasy, zapojit se totiž může opravdu každý z vás, a to zakoupením produktů značky Pantene v hypermarketech Globus od 25.4.2019. Z každého zakoupeného produktu poputuje 10 Kč na výrobu paruk pro ty, co je potřebují.

Předem vám všem děkujeme!

DARUJ VLASY X PANTENE – PŘEDÁVÁNÍ PARUK S MONIKOU BAGÁROVOU A NIKOL ŠVANTNEROVOU

Dnes jsme opět předali několik nádherných paruk, a to ve spolupráci s naším partnerským salonem René Olivier a značkou Pantene! Předávání se zúčastnily i nádherné a velice milé dámy – Monika Bagárová s Nikol Švantnerovou 😍 Na více fotografií a dojmů z celého dne se můžete těšit už brzy ✨Všem zúčastněným mnohokrát děkujeme za podporu! 🌸📷 by @bagarovamonika @nikolsvantnerova_official @marketa_drazdi_celebrity

Zveřejnil(a) Daruj vlasy – nadační fond dne Úterý 16. dubna 2019