Home > Chcete se zapojit do spolupráce?

Hledáme vlásenkáře

Hledáme nové partnery, kteří by nám pomohli s dodáním paruk za výrobní náklady

Stále se nám nedaří najít další partnery pro výrobu paruk a tak se musíme spolehnout pouze na našeho hlavního partnera firmu ProfiBeauty s.r.o., která nám nyní výkup vlasů a výrobu paruk zajišťuje. Pokud jste výrobci paruk, nebo vlásenkář a můžete nám nabídnout podobnou formu spolupráce, prosím pište na info@darujvlasy.cz budeme vděční za jakoukoliv pomoc.

Hledáme výkupce vlasů

Současný partner pro výkup vlasů, společnost ProfiBeauty s.r.o. nemá kapacity na výkup všech darů vlasů, proto intenzivně hledáme další výkupce vlasů, kteří dokáží nabídnout dlouhodobou spolupráci za jasně daných podmínek. Situaci řešíme také aukcí konkrétních copů s cílem maximalizace vybraných prostředků za dar vlasů, což značně usnadní proplacení paruk. 

Hledáme brigádníky 

Akutně hledáme 1-2 brigádníky, kteří by nám pomáhali s příjmem vlásků, protože nám jich chodí stále více a práce tak roste nad hlavu. S každým copem je spousta administrace, vyčesávání apod .- co se s přijímanými vlasy děje si ostatně můžete přečíst v našem článku Využití darovaných vlasů. Brigáda probíhá v kanceláři v Hradci Králové a má volnou pracovní dobu, vždy se domluvíme podle vašich časových možností.

Hledáme dobrovolníky

Protože práce stále přibývá, a to nejen co se týče výroby paruk, uvítáme jakoukoli pomocnou ruku k dílu. Hledáme tedy dobrovolníky, kteří mají chuť se zapojit jen tak, pro dobrou věc, nikoliv za peníze. Věřte tomu, že dobrý pocit, že pomáháte těm, kteří to potřebují, je opravdu k nezaplacení. Byť pouhá hodinka vašeho času pro nás bude znamenat více než si budete myslet. Dobrovolníky hledáme do naší kanceláře v Hradci Králové.

Kontaktujte nás