Home > Hledáme do týmu

Hledáme asistentku nadačního fondu

Hledáme novou kolegyni, která by nám pomohla s těmito činnostmi:

  • péče o žadatele
  • komunikace s dárci a partnerskými salony (email ,sociální sítě, telefonicky i v AJ)
  • příjem a evidence žádostí a darů
  • zajištění chodu recepce nadačního fondu
  • příprava vlasů na výrobu paruk

Brigáda probíhá v kanceláři v Hradci Králové a má volnou pracovní dobu, vždy se domluvíme podle vašich časových možností. Nabízíme firemní benefity, práci v mladém a pozitivním kolektivu v centru Hradce Králové, služební telefon. Pro více informací volejte 702 015 307. Životopisy je možné zasílat na email info@profibeauty.cz.

 

Hledáme vlásenkáře

Hledáme nové partnery, kteří by nám pomohli s těmito činnostmi:

1. výkup vlasů
2. dodání paruk za výrobní náklady

Stále se nám nedaří najít další partnery pro výrobu paruk a tak se musíme spolehnout pouze na našeho hlavního partnera firmu ProfiBeauty s.r.o., která nám nyní výkup vlasů a výrobu paruk zajišťuje. Pokud jste výrobci paruk, nebo vlásenkář a můžete nám nabídnout podobnou formu spolupráce, prosím pište na info@darujvlasy.cz budeme vděční za jakoukoliv pomoc.

 

Hledáme brigádníky

Akutně hledáme 1-2 brigádníky, kteří by nám pomáhali s příjmem vlásků, protože nám jich chodí stále více a práce tak roste nad hlavu. S každým copem je spousta administrace, vyčesávání apod .- co se s přijímanými vlasy děje si ostatně můžete přečíst v našem článku Využití darovaných vlasů. Brigáda probíhá v kanceláři v Hradci Králové a má volnou pracovní dobu, vždy se domluvíme podle vašich časových možností.

 

Hledáme dobrovolníky

Protože práce stále přibývá, a to nejen co se týče výroby paruk, uvítáme jakoukoli pomocnou ruku k dílu. Hledáme tedy dobrovolníky, kteří mají chuť se zapojit jen tak, pro dobrou věc, nikoliv za peníze. Věřte tomu, že dobrý pocit, že pomáháte těm, kteří to potřebují, je opravdu k nezaplacení. Byť pouhá hodinka vašeho času pro nás bude znamenat více než si budete myslet. Dobrovolníky hledáme do naší kanceláře v Hradci Králové.

Kontaktujte nás 

Ať už máte zájem pomáhat jakkoliv na email info@darujvlasy.cz.