Home > O nás > Náš team

VÝKONNÝ TEAM NF DARUJ VLASY

Veronika Suchá – Ředitelka NF Daruj vlasy

Veronika má jako ředitelka NF Daruj vlasy na starost celkový chod NF, spolupracuje s donátory a podporovateli. Do její činnosti spadá i komunikace s médii, externími spolupracovníky a partnery NF Daruj vlasy.

Adéla Strnadová  – Projektová koordinátorka NF Daruj vlasy

S Adélou se setkají zejména žadatelé o paruku, stará se o snadný průběh od žádosti, přes výběr vlasů, měření až po předání výsledné hotové paruky. Pro žadatele je osobním kontaktem a pomáhá jim v celém procesu. Současně koordinuje i sběr jednotlivých darů vlasů a stará se o správnost dárcovských smluv. Má nastarost tým brigádníků fondu.

Ondřej Suchý – Externí projektový vedoucí NF Daruj vlasy

Ondřej zodpovídá za chod NF Daruj vlasy po technické stránce, organizuje práci a jednotlivé projekty nadačního fondu.

SPRÁVNÍ RADA NF DARUJ VLASY

Ing. Ondřej Suchý  – Předseda správní rady

Ondřej vystudoval na ČVUT obor podnikání a management, spoluzaložil a vede firmu ProfiBeauty, která úspěšně působí na trhu od roku 2007. Stál společně s manželkou Veronikou Suchou u zrodu nadačního fondu Daruj vlasy, podílel se na vytvoření vize a mechanismu NF Daruj vlasy. Jako externí projektový vedoucí pomáhá s naplněním jeho poslání. Ondřejovy mnohaleté zkušenosti s vedením projektů, kreativita a chuť přispět k rozvoji nadačního fondu jsou důležitým vkladem pro NF Daruj vlasy.

Veronika Suchá  – Člen správní rady

Veronika vystudovala Freedom High School ve státě Florida, v USA, kde žila více jak 10 let. Z USA si přivezla cenné zkušenosti zejména v oblasti podnikání a oboru vlásenkářství. Stála u zrodu myšlenky podporovat lidi postižené ztrátou vlasů a spolu s Ondřejem založila NF Daruj Vlasy.

Bronislava Růžičková – Člen správní rady

Bronislava je certifikovanou vlásenkářkou s dlouholetou praxí. Její hlavní činností jsou kosmetické služby, které provozuje přes 20 let, převážně jako OSVČ. Ve svém volnu se věnuje zejména hře na varhany při kostelních mších. Je silně duchovně založený člověk.