Home > PANTENE – GLOBUS – projekt „Silná a krásná“

Projekt Silná a krásná 2019

Vlasy Pantene – koruna krásy každé silné a krásné ženy
Přáním každé ženy je mít krásné vlasy podle jejích představ a ztráta vlasů následkem vážného onemocnění bývá obrovským zásahem do psychiky léčených žen. Nadační fond Daruj vlasy proto těmto ženám už více než dva roky pomáhá, vyrábí pro ně paruky z pravých vlasů a navrací jim pocit ženskosti i psychickou rovnováhu. Od 25. dubna do 20. června se může do pomoci zapojit jednoduše úplně každý. V hypermarketech Globus poběží už druhý ročník projektu Silná a krásná – s každým zakoupeným šamponem, maskou, kondicionérem, lakem či jiným produktem Pantene přispějete 10 Kč na výrobu paruk z pravých vlasů pro pacientky s onkologickým onemocněním.
Nadační fond Daruj vlasy byl založen, aby vážně nemocným ženám a dívkám pomohl k lepším a radostnějším dnům. „Je nepopsatelné, jak se ženy po převzetí paruky úplně rozzáří. Většinou se trápí tím, že o vlasy přišly a co nejrychleji shání vlasovou náhradu. Ztráta vlasů bývá i pro okolí signálem, že se děje něco vážného, ženy však nechtějí být litovány. Potřebují především dodat sílu a cítit svou krásu. Umělé paruky však nevydrží dlouho, ty levnější již po několika týdnech ztrácí tvar a vlasy se třepí. Snažíme se proto co nejrychleji vyrobit žadatelce paruku na míru z pravých vlasů,“ vysvětluje
Veronika Suchá z nadačního fondu Daruj vlasy.

Kampaň podpořila i zpěvačka Monika Bagárová: „S nadačním fondem Daruj vlasy spolupracuji už několik měsíců a jsem ráda, že nyní můžeme díky projektu Silná a krásná ještě rozšířit rozsah pomoci. Pro mě osobně vlasy znamenají hodně a nedovedu si představit, že bych o ně nemohla pečovat a nemohla si dělat účesy podle nálady. V hypermarketech Globus nezapomeňte koukat kolem sebe, do 20. června můžeme běžnou koupí šamponu pomoci.

Výroba jedné paruky trvá několik týdnů a jsou na ni potřeba vlasy od několika dárců. Protože se jedná o individuální výrobu na míru, kdy vlásenkářky poutkují vlas po vlasu, jedná se i o finančně náročnou záležitost. Druhý ročník projektu Pantene Silná a krásná potrvá až do 20. června. Již podruhé tak budou mít zákazníci hypermarketů Globus po celé České republice možnost přispět na dobrou věc. Z každého zakoupeného produktu Pantene poputuje 10 Kč na konto Nadačního fondu Daruj vlasy. Díky Pantene tak můžete dopřát krásné vlasy nejen sobě, ale i onkologickým pacientkám a povzbudit je v jejich boji. Protože Pantene znamená krásné vlasy a ani onemocnění by nemělo být překážkou.

Projekt Silná a krásná 2018

My víme, co ztráta vlasů pro ženu znamená. Ano, víme, že bez vlasů se žena cítí neúplná. Je nám ctí, že pomoc nám nabídla světoznámá značka vlasové kosmetiky Pantene, která sama pomáhá ženám, které o vlasy přišly již téměř 20 let. Je nám ctí, že ten, kdo nás inspiroval při našem vzniku se s námi nakonec spojil. Je to sen, který se stal skutečností.

Globus se spojil s Pantene a vznikl projekt organizovaný pro Nadační fond Daruj vlasy. Je určen výhradně pro pomoc pro onkologicky nemocné pacientky a přispívá na výrobu paruk pro ně. Tváří kampaně se stala herečka Ivana Jirešová. O jejím názoru na problematiku se můžete dozvědět v tomto článku „konečně si užívám dlouhých vlasů“ .

Ztráta vlasů je při onkologickým onemocnění téměř na 90% a mnoho žen se s její ztrátou srovnávají těžce. My jsme zde pro ně a paruky pro dámy vyrábíme zcela zdarma. Díky našemu působení již paruku z darovaných vlasů obdrželo 54 žen a bude jich víc. Díky právě projektu Silná a krásná můžete koupit jakýkoli produkt Pantene v síti nákupního střediska Globus a tím podpoříte náš fond 10 Kč z každého produktu.