Home > PANTENE – GLOBUS – projekt „Silná a krásná“

Projekt Silná a krásná

My víme, co ztráta vlasů pro ženu znamená. Ano, víme, že bez vlasů se žena cítí neúplná. Je nám ctí, že pomoc nám nabídla světoznámá značka vlasové kosmetiky Pantene, která sama pomáhá ženám, které o vlasy přišly již téměř 20 let. Je nám ctí, že ten, kdo nás inspiroval při našem vzniku se s námi nakonec spojil. Je to sen, který se stal skutečností.

Globus se spojil s Pantene a vznikl projekt organizovaný pro Nadační fond Daruj vlasy. Je určen výhradně pro pomoc pro onkologicky nemocné pacientky a přispívá na výrobu paruk pro ně. Tváří kampaně se stala herečka Ivana Jirešová. O jejím názoru na problematiku se můžete dozvědět v tomto článku "konečně si užívám dlouhých vlasů" .

Ztráta vlasů je při onkologickým onemocnění téměř na 90% a mnoho žen se s její ztrátou srovnávají těžce. My jsme zde pro ně a paruky pro dámy vyrábíme zcela zdarma. Díky našemu působení již paruku z darovaných vlasů obdrželo 54 žen a bude jich víc. Díky právě projektu Silná a krásná můžete koupit jakýkoli produkt Pantene v síti nákupního střediska Globus a tím podpoříte náš fond 10 Kč z každého produktu.